O NAS

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od lat – to pasja, która stała się impulsem do powstania naszej firmy.

Odtwórz wideo

Małgorzata Świderska

projektant wnętrz

Jako projektant wnętrz pracuję od wielu lat, rozwijając nieustannie swoje umiejętności zawodowe. Bogate doświadczenie w aranżacji wnętrz pozwala mi zaoferować profesjonalną pomoc na każdym etapie projektowania.

Projektowanie i aranżacja wnętrz to realizowanie mojej pasji, którą mam przyjemność dzielić się z Klientami. Doskonale wiem, jak ważna jest przestrzeń, w której przebywamy, dlatego przywiązuję ogromną uwagę do funkcjonalności, jakości materiałów i walorów estetycznych. Inspirację do działania czerpię z otaczającego mnie świata. Często wykorzystuję naturalne surowce, które są bardzo eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Uwielbiam tworzyć i kolekcjonować oryginalne rozwiązania. Cenię indywidualność i sztukę we wnętrzu, które dzięki nim stają się niepowtarzalne.

Psychologia designu i projektowanie według zasad feng shui to dodatkowe korzyści, które oferuję podczas tworzenia projektu. Moim celem jest stworzenie dla Państwa wymarzonego otoczenia do życia i pracy. Dzięki profesjonalnej pomocy każde wnętrze ma szansę stać się bardziej przyjazne i dostosowane stylu jego właściciela. Bardzo istotne dla mnie, jako projektanta wnętrz, jest poznanie Klienta, jego sposobu na życie, charakteru, temperamentu, systemu pracy, jak i zainteresowań. Tylko wtedy mam pewność, że z jego czterech ścian stworzę małe dzieło sztuki, które idealnie będzie korespondowało z jego preferencjami. A przecież o to w tym wszystkim chodzi – aby żyć w miejscu, które jest skrojone na nasza miarę.

 

Tworzę wnętrza o różnym charakterze. Każdy styl ma w sobie coś niezwykłego, więc uwielbiam łączyć różne elementy, zapożyczać detale i wykorzystywać światło. Wszystko po to, by Klient poczuł się wyjątkowo.

 

Wiele inspiracji czerpię z podróży, które są moją pasją. Zaglądam w różne zakamarki świata, aby odkryć niezwykłe połączenia i unikatowe rozwiązania. Dlatego jeśli szukasz projektanta wnętrz, który nie zamyka się na nowe rozwiązania, a do tego stara się każdy projekt realizować w oparciu o dogłębne poznanie potrzeb Klienta, to zapraszam do współpracy.

Władysław Świderski

koordynator realizacji projektów

Od lat jestem związany z projektowaniem. Będąc obecnym na każdym etapie powstawania projektu, mogę zadbać o każdy szczegół w tracie jego realizacji.

Służę doradztwem technicznym, nadzoruję prace wykończeniowe, kontroluję zakupy, dostawy towarów, dbam o harmonogram prac, aby cały proces realizacji projektu przebiegał płynnie i według ustalonych założeń.

Prywatnie od lat uprawiam sport, gram w piłkę nożną i biegam na orientację. Jestem w nieustannym ruchu, co daje mi energię do działania. Specyfika mojej pracy wymaga zresztą ciągłej aktywności, a jednocześnie koncentracji – staram się to realizować na każdym etapie tworzenia projektu.

Współpraca z projektantem wnętrz

Współpraca z projektantem wnętrz to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą posiadać oryginalne, indywidualne, dobrze zaplanowane, funkcjonalne wnętrza.

Do tego, by je stworzyć, nie wystarczy odpowiednia edukacja. Liczy się również doświadczenie, kreatywność oraz rzecz najważniejsza – niestandardowe podejście i chęć ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. Ze współpracy z projektantem wnętrz wynika wiele konkretnych korzyści:

 

  • możliwość skorzystania z aktualnej oferty producentów i nowości rynkowych,
  • optymalne rozwiązania dla danego wnętrza przy określonym budżecie,
  • oszczędność czasu inwestora,
  • gwarancja dobrej jakości produktów na korzystnych warunkach cenowych,
  • współpraca z zaufanym zespołem sprawdzonych podwykonawców,
  • sprawna komunikacja: inwestor – projektant wnętrz – podwykonawcy.